Pedicure i Podologia

Zdrowe i piękne stopy

pedicure i podologia zadbane stopy

 

Zauważyłeś u siebie nieestetyczne zmiany skóry lub paznokcia stopy? Dolegliwości te sprawiają dyskomfort chodzenia, a nawet ból? Nasi specjaliści w studio paznokci, dzięki profesjonalnym narzędziom i metodom, wyleczą większość dolegliwości stóp. Więcej informacji na temat usług podologicznych oraz pedicure świadczonych przez nasze studio znaleźć można poniżej. Natomiast, w celu umówieniu wizyty z naszym specjalistą, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu lub kontaktu przez stronę internetową. Znajdujemy się na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Kiedy pytamy o kompleksy, stopy to jedna z najczęściej wymienianych części ciała. Aby zmienić tę sytuację, oferujemy Ci pełną gamę usług, dzięki którym Twoje stopy zawsze będą wyglądać idealnie. Pozwól nam zaopiekować się Twoimi stopami i zapomnij o kompleksach na zawsze!

Czym jest pedicure kosmetyczny?

Zadanie pedicuru kosmetycznego poleca na pielęgnacji i nawilżaniu. Zabieg rozpoczyna kąpiel stóp, dzięki której skóra staje się bardziej nawilżona, a naskórek miękki. Następnie usuwamy jego nadmiar. Później przechodzimy do skrócenia, opiłowania i szczegółowego oczyszczenia płytki paznokcia. Na zakończenie wykonamy Ci relaksujący masaż stóp oraz oczyszczający peeling. Jeżeli masz taką ochotę, pomalujemy Twoje paznokcie lakierem lub odżywką.

Pedicure leczniczy u podologa

Nauczeni doświadczeniem wiemy, że często klasyczny pedicure to za mało. Pielęgnacja stóp jest wymagająca. Zwłaszcza wtedy, kiedy pojawia się na nich choć jeden mały i uporczywy problem. Paznokcie stają się zbyt grube, żeby samemu komfortowo je podciąć? Zaczynasz walczyć ze zrogowaceniami, wiecznymi odciskami i modzelami, a Twoje pięty to miejsce rozległych pęknięć i bruzd? To oznaka, że potrzebujesz pedicuru podologicznego. Jest on bardziej zaawansowany od pedicuru kosmetycznego i pozwala rozwiązywać poważniejsze problemy ze stopami.

Paznokieć wrastający lub zmieniony chorobowo?

Z tym także sobie poradzimy. Wrastające i wkręcające paznokcie to częsta przypadłość. Dotyczy aż 5% społeczeństwa! Nieleczona może prowadzić do przykrych konsekwencji. Na szczęście, jeżeli zareagujesz szybko, leczenie będzie bezbolesne. Wiemy też, jak poradzić sobie z innymi zmianami chorobowymi na paznokciu. Ofertujemy Ci wyleczenie Twoich stóp i jednocześnie zadbanie o ich piękny wygląd. Kompleksowość to nasze drugie imię, abyś Ty zawsze czuła się komfortowo.

CZY WIESZ, ŻE…?

Jedną z najbardziej skutecznych na świecie metod leczenia wrastających paznokci – Kostkę Arkady – wynalazł kilka lat temu Polak, Adrian Arkada. Nina Gajewska, założycielka i szefowa naszego Salonu Kosmetycznego wspomina, że kiedy Adrian zaczynał karierę, to właśnie u niej uczył się fachu jako stylista paznokci – A teraz ja szkolę się u niego. Zawsze się z tego śmiejemy – wspomina Nina Gajewska.

Cennik usług podologicznych i pedicure

Pedicure kosmetyczny 128 zł
Pedicure podologiczny (skrócenie i opracowanie paznokci, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie zrogowaceń, zaopatrzenie pękających pięt, usunięcie modzeli i odcisków) 150 - 200 zł
Rekonstrukcja zmienionego chorobowo paznokcia od 100 zł
Oczyszczenie zmienionego chorobowo paznokcia od 100 zł
Oczyszczenie zmienionego chorobowo paznokcia- kolejna wizyta od 50 zł
Podcięcie wrastającego paznokcia z opatrunkiem - 1 wizyta 100 zł
Podcięcie wrastającego paznokcia z opatrunkiem - kolejna wizyta 50 zł
Tamponada / 1 paznokieć 30 zł
Malowanie lakierem przy zabiegu pedicure 35 zł*
Malowanie lakierem hybrydowym przy zabiegu pedicure lub leczniczym 66 zł*
Stylizacja lakierem hybrydowym bez zabiegu pedicure 78 zł
* ceny dotyczą malowania w połączeniu z zabiegiem pedicure