Kosmetyka Twarzy

Wiecznie młoda i elastyczna skóra

 

W codziennym biegu coraz trudniej znaleźć chwilę na relaks. Kosmetyka Twarzy w Bolesławcu to czas, kiedy możesz zrobić coś tylko dla siebie, a jednocześnie zadbać o młody wygląd skóry na lata.

Mikrodermabrazja w Bolesławcu sposobem na młodszą skórę bez niedoskonałości

Mikrodermabrazja to bezinwazyjny zabieg, polegający na mechanicznym usuwaniu nadmiaru złuszczonego naskórka. Specjalistyczny sprzęt składa się z głowic zakończonych kryształami diamentów a także pompy, która od razu zasysa zrogowaciały naskórek. Cały zabieg jest więc estetyczny i zupełnie bezbolesny.

Mikrodermabrazja w OdNowie – efekty

Zabieg pozwala ujednolicić koloryt skóry, a także wygładzić jej powierzchnię. Jeżeli posiadasz blizny pozostałe po trądziku, dzięki mikrodermabrazji będą mniej widoczne. Zmarszczki i pory ulegają spłyceniu, a skóra nabiera elastyczności. Efekt widoczny jest już po kilku minutach, a Twoja twarz jest głęboko odświeżona i dotleniona.

Peeling kawitacyjny – na czym polega?

Masz wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę naczynkową? Każda próba domowej jej pielęgnacji kończy się jeszcze większymi podrażnieniami? W takim razie peeling kawitacyjny jest dla Ciebie. Polega na działaniu falami ultradźwiękowymi na twarz, dzięki czemu martwy naskórek ulega złuszczeniu, a skóra zostaje głęboko oczyszczona. Peeling usuwa ze skóry nadmiar sebum, stymuluje komórki do regeneracji, rozjaśnia przebarwienia i sińce pod oczami, a także przyspiesza leczenie trądziku.

Czy powinnaś przygotować się do peelingu kawitacyjnego w OdNowie?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga wcześniejszego przygotowania z Twojej strony. Kosmetyczka sama zmyje Twój makijaż i poprosi Cię o ściągnięcie biżuterii. Maska z alg i specjalistyczny krem zabezpieczają i dodatkowo nawilżają skórę po peelingu, dzięki czemu efekt odświeżenia jest jeszcze bardziej widoczny.

 

Henna i stylizacja brwi oraz rzęs w Bolesławcu

Jak jednego dnia wykorzystać 20 minut, aby przez kolejne tygodnie codziennie zyskiwać tyle samo czasu? Postaw na stylizację oraz hennę brwi oraz rzęs. Zapomnij o kredkach i tuszach do rzęs. Wybierz wygodę i oszczędność czasu. Idealne oko nawet w środku nocy? Poproszę!

Cennik

Japoński masaż twarzy Kobido - 280 zł
Mikrodermabrazja twarz +algi – 45 min 130 zł
Mikrodermabrazja twarz,szyja,dekolt+maska – 70 min 170 zł
Peeling kawitacyjny+maska algi + krem – 60 min 160 zł
Herla - Zabieg liftingujący na twarz szyję i dekolt - 60 min 230 zł
Herla - Zabieg nawilżający na twarz, szyję i dekolt - 60 min 230 zł
Herla - Zabieg oczyszczający na twarz, szyję i dekolt - 60 min 230 zł
Herla - Zabieg przeciwstarzeniowy na twarz, szyję i dekolt - 60 min 230 zł
Herla - Zabieg rozjaśniający pzrebarwienia na twarz, szyję i dekolt - 60 min 230 zł